نحوه ثبت نام

برای ثبت نام در امپاد، شما باید اطلاعات یک کارت بانکی عضو شتاب خود را در امپاد ثبت نماید. به خاطر داشته باشید که این اطلاعات به صورت رمزنگاری شده و با رعایت تمامی موازین امنیتی نزد بانک پاسارگاد نگهداری می‏شود و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. برای این کار شما می‏توانید به روش زیر اقدام نمایید: (در حال حاضر این سرویس مخصوص کاربران ایرانسل می باشد ولی در آینده نزدیک برای کاربران همراه اول نیز راه اندازی خواهد شد)

گوشی تلفن همراه خود را بردارید و #720* را شماره ‏گیری نمایید.

پس از شماره گیری اطلاعات زیر مرحله به مرحله از شما پرسیده می شود.

  • شماره کارت بانکی:

عدد 16 رقمی روی کارت بانکی شماست که بدون فاصله باید آن را وارد کنید.

  • کد اعتبارسنجی دوم (CVV2)

كد اعتبارسنجي دوم، كدي 3 يا 4 رقمي است كه بر روي پشت كارت شما درج مي‌شود. در صورتي كه اين كد بر روي كارت شما درج نشده است، با بانك صادر كننده كارت تماس حاصل فرمائيد.

  • تاريخ انقضای کارت بانكی

برای وارد کردن تاريخ انقضا بايد يك عدد چهار رقمي را وارد کنيد، كه دو رقم سمت چپ آن نمايان‌گر سال و دو رقم سمت راست آن نمايان‌گر ماه انقضاي كارت مي‌باشد. در صورتي كه ماه انقضاي كارت بين 1 تا 9 است، آن را به شكل 01، تا 09 وارد نماييد. مثلا اگر تاريخ انقضا ماه 7 سال 93 است، آن را به شكل زير وارد كنيد

  • رمز دوم کارت بانکی

رمز خريد اينترنتی يا رمز دوم کارت، رمزی است که برای انجام کليه امور بانکی به شيوه غيرحضوری لازم است. در مورد برخی از بانک ها (از جمله بانک پاسارگاد) اين رمز در هنگام تحويل کارت در پاکت جداگانه ای به مشتری داده می شود. در صورتی که به هر دليل رمز خريد اينترنتی کارت خود را تحويل نگرفته ايد، بايد آن را از طريق خود پرداز های بانک صادرکننده کارتتان دريافت نماييد. در صورت فراموشی اين رمز، به شعب بانک صادرکننده مراجعه کنيد. ذكر اين نكته ضروري است كه اگر رمز دوم كارت بانكي شما كمتر از 5 رقم است، بايد با مراجعه به دستگاه‌هاي خودپرداز بانك صادر كننده كارت آن را تغيير داده و يك عدد حداقل 5 رقمي براي آن انتخاب نماييد. زيرا با توجه به محدوديت‌هاي جديد بانك مركزي، امپاد از ارائه خدمات به كارت‌هاي بانكي با رمز دوم كمتر از 4 رقم معذور است.

شما در هر مرحله با وارد کردن اطلاعات به مرحله بعدی میروید و پس از تکمیل همه مراحل یک رمز خرید پیامکی (امپادی) به شما داده می شود که در خریدهای امپادی خود باید از این رمز استفاده کنید.

رمز ارسالی را می توانید با شماره گیری مجدد #720* و انتخاب منوی "تنظیمات- تغییر رمز امپاد" به رمز دلخواه خود تغییر دهید.


شما می توانید با مراجعه به قسمت پشتیبانی راه حل اشکالاتی که با آنها مواجه شده اید را مشاهده نمایید.