پرداخت امن پاسارگاد چیست؟

صفحه اصلیپرداخت امن پاسارگادپرداخت امن پاسارگاد چیست؟

پرداخت امن پاسارگاد، مجموعه‏ ای از خدمات و ابزار های نوین در حوزه پرداخت است. هدف گروه پرداخت امن، شناسایی نیاز های جدید حوزه پرداخت و ارائه خدمات در راستای رفع آنان می‏ باشد. در حال حاضر، با توجه به رشد روزافزون فناوری اطلاعات و ارتباطات و تاثیر چشم‏گیر آن بر حوزه بانکی، خدمات پرداخت امن نیز بر این حوزه متمرکز شده و شامل موارد زیر است:

درگاه اینترنتی پرداخت امن پاسارگاد (پی پاد)

پی‏ پاد درگاهی است که از یکسو منجر به ساده‏ تر شدن و کوتاه‏ تر شدن فرآیند خرید شده، و از سوی دیگر امنیت آن را بالا می‏ برد. در کنار آن، امکان ثبت کامل اطلاعات خرید، گزارش‏گیری از خرید ‏ها و پیگیری آن‏ها نیز برای کاربران فراهم شده است.

بیشتر بخوانید

سامانه خرید موبایلی (امپاد)

سامانه امپاد، ابزاری است که به کاربران امکان می‏ دهد با تلفن همراه خود خرید نمایند. با استفاده از امپاد، تلفن همراه شما تبدیل به کیف پول شما خواهد شد و شما قادر خواهید بود هم فعالیت‏ های بانکی خود را با آن انجام دهید، و هم خرید های خود را با استفاده از تلفن همراه خود به انجام رسانید.

بیشتر بخوانید

سامانه پرداخت یکپارچه (نوپاد)

سامانه نوپاد به کاربران امکان می‏دهد خرید خود را صرفا با استفاده از یک شناسه خرید انجام دهند. شناسه خرید، شناسه‏ ای است که هنگام خرید از یک فروشگاه در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما قادر خواهید بود این شناسه را از تمامی درگاه‏ های بانک پاسارگاد، شامل پی‏ پاد، امپاد، تلفن بانک پاسارگاد، پایانه‏ های فروش پاسارگاد و در آینده ه‏ای نزدیک از دستگاه‏ های خودپرداز بانک پاسارگاد پرداخت نمایید.

نا گفته نماند که سبد خدمات پرداخت امن پاسارگاد محدود به موارد فوق نخواهد بود و با شناسایی نیاز های جدید، خدمات جدیدی به آن افزوده خواهد شد. در صورتی که شما خود نیازی در این زمینه داشته‏ اید، آن را با ما در میان بگذارید.

آیا مطلب فوق، پاسخگوی نیاز شما بود؟
بله خير

شما می توانید با مراجعه به قسمت پشتیبانی راه حل اشکالاتی که با آنها مواجه شده اید را مشاهده نمایید.