چگونه کار می‏ کند؟

صفحه اصلیپرداخت امن پاسارگادچگونه کار می‏ کند؟

استفاده از پرداخت امن در خرید اینترنتی

پرداخت امن در پرداخت اینترنتی بسیار انعطاف‏ پذیر است. شما می‏توانید مانند یک درگاه ساده اینترنتی از آن استفاده کنید و یا این که با ثبت نام در این سامانه، از خدمات کامل آن در حوزه پرداخت اینترنتی بهره‏ مند گردید. ثبت نام در سامانه، یک صفحه کاربری به شما اختصاص خواهد داد که تمامی اطلاعات خرید های شما را از این سامانه ذخیره خواهد نمود. بنابراین شما در هر زمان به این اطلاعات دسترسی خواهید داشت، ضمن این که در صورت بروز مشکل در هر خرید، شما می‏توانید از طریق همین صفحه کاربری، مشکل را ثبت نموده و آن را از طریق ما پیگیری نمایید.

استفاده از پرداخت امن در خرید موبایلی

برای خرید موبایلی، اولین گام ثبت نام در سامانه امپاد است. ثبت نام در این سامانه با شماره‏ گیری *720# از خطوط ایرانسل آغاز خواهد شد (کاربران سایر اپراتور ها می‏توانند از صفحه کاربری اینترنتی خود اقدام به ثبت نام نمایند). در فرآیند ثبت نام، شما یک کارت بانکی خود را به تلفن همراه خود متصل خواهید نمود و در نهایت یک «رمز خرید پیامکی» یا «رمز امپاد» به شما تعلق خواهد گرفت. شما در تمامی خرید های خود، از این رمز استفاده خواهید کرد. پس از ثبت نام، شما می‏توانید با استفاده از تلفن همراه خود فعالیت‏ های بانکی انجام دهید و یا محصولات مختلف خریداری نمایید. برای آگاهی دقیق‏ تر از چگونگی کار با امپاد، به اینجا مراجعه نمایید.

استفاده از سامانه پرداخت یکپارچه

استفاده از سامانه نوپاد بسیار ساده است. شما باید هنگام خرید، یک شناسه پرداخت از فروشگاه خود دریافت نمایید (برای آگاهی از لیست فروشگاه‏های استفاده کننده از این سامانه، به اینجا مراجعه نمایید). پس از آن شما می‏توانید با استفاده از امپاد این شناسه را پرداخت کنید، و یا با تلفن بانک بانک پاسارگاد به شماره 82891111 تماس حاصل فرمائید و یا از طریق درگاه اینترنتی پرداخت امن، آن را بپردازید. به خاطر داشته باشید که برای پرداخت این شناسه از طریق تلفن بانک و یا درگاه اینترنتی، لزومی ندارد که شما در سامانه ثبت نام کرده باشید. برای آگاهی بیشتر از چگونگی پرداخت شناسه پرداخت نوپاد، به اینجا مراجعه نمایید.

آیا مطلب فوق، پاسخگوی نیاز شما بود؟
بله خير

شما می توانید با مراجعه به قسمت پشتیبانی راه حل اشکالاتی که با آنها مواجه شده اید را مشاهده نمایید.