در صورتی که تاکنون تجربه‏ ی خرید اینترنتی داشته‏ اید، احتمالا دردسر های مرحله پرداخت را احساس کرده ‏اید. در مرحله پرداخت، شما باید اطلاعات به نسبت طولانی کارت بانکی خود را وارد کنید. این کار هم کمی سخت است هم ممکن است منجر به سوء استفاده از کارت بانکی شما گردد (چنین چیزی با عنوان فیشینگ شناخته می‏شود). اگر شما از چند کارت بانکی برای خرید استفاده می‏کنید، دردسر های شما بیشتر هم خواهد بود. پرداخت امن پاسارگاد این امکان را برای شما فراهم می‏ آورد که اطلاعات کارت‏ های بانکی خود را در یک کیف پول الکترونیکی ذخیره کنید، و از این پس هنگام خرید به جای اطلاعات کارت بانکی، نام کاربری و کلمه عبور پرداخت امن را وارد نمایید. این کار با از بین بردن نیاز به وارد نمودن اطلاعات کارت بانکی در زمان خرید، هم فرآیند خرید را برای شما ساده‏ تر و کوتاه ‏تر می‏ کند، و هم امنیت شما را هنگام خرید بالاتر می‏ برد.برای عضویت در سامانه اینجا کلیک کنید.

علاوه بر این، استفاده از پرداخت امن پاسارگاد در خرید های اینترنتی، امکانات زیر را نیز برای شما فراهم می ‏آورد:


گزارش‏ گیری مناسب از خرید های اینترنتی

در پرداخت امن، تاریخچه خرید های شما نگهداری می‏ شود. این که خرید در چه تاریخی صورت گرفته، از چه فروشگاهی بوده و با چه کارت بانکی انجام شده است. حتی فاکتور خرید شما نیز در این سامانه ثبت خواهد شد. بنابراین شما هر زمان که بخواهید می‏ توانید گزارش خرید های خود را به نحو مطلوبی دریافت نمایید.

پیگیری خرید ها در صورت بروز مشکل

در صورتی که خرید شما به هر دلیل با مشکل مواجه شود (به عنوان مثال کالا به دست شما نرسد) شما می‏ توانید علاوه بر این که از فروشگاه این موضوع را پیگیری می‏ کنید، این امکان را دارید که از پرداخت امن پاسارگاد نیز خرید خود را پیگیری نمایید و حتی طرح شکایت نمایید.


شما می توانید با مراجعه به قسمت پشتیبانی راه حل اشکالاتی که با آنها مواجه شده اید را مشاهده نمایید.